Кошик (0) 0
Угода конфіденційності

Угода конфіденційності

Відповідно до чинного законодавства України фізична особа-підприємець Скузь Дмитро Анатолійович (далі "Продавець") розуміє важливість забезпечення конфіденційності й недоторканності Персональних даних фізичних осіб, тому укладає з Вами (далі "Покупець") дану Угоду про конфіденційність (далі "Угода") для визначення порядку одержання, зберігання, обробки, використання Персональних даних Покупця при використанні Покупцем Інтернет-сайту www.novodom.ua (далі "Сайт").

Дана угода укладається між фізичною особою-підприємцем Скузь Дмитром Анатолійовичем і Покупцем та регулює правовідносини, що виникають між Продавцем та Покупцем при оформленні замовлення та купівлі товару, який розміщений на сайті www.novodom.ua.
 
Для того, щоб зробити замовлення, Покупець зобов'язаний висловити свою згоду з умовами цієї Угоди. Покупець не має права оформляти замовлення, якщо він не погоджується з умовами даної Угоди.

1. Предмет угоди

1.1. Дана Угода визначає порядок одержання, зберігання, обробки, використання й розкриття Персональних і інших даних, що надаються Покупцем при використанні ним Сайту та Послуг Продавця.

2. Джерела інформації

2.1. Інформація, про яку йде мова в даній угоді, може бути персоніфікованою, яка на пряму відноситься до конкретної особи чи асоціюється з конкретною особою або неперсоніфікованою (дані отримані без прив'язки до конкретної особи).

2.2. Продавцю доступна інформація, отримана наступним способом:

  • при листуванні Продавця з Покупцем через електронну пошту;
  • інформація, надана Покупцем при оформленні покупки товару на сайті, в рамках замовлень, шляхом внесення запису в реєстраційні онлайн-форми.

2.3. Конфіденційною в даній угоді може бути лише інформація, яка зберігається в базі даних сайту та доступна для перегляду лише уповноваженою особою Продавця.

3. Безпека

3.1. Продавець використовує сучасні технології забезпечення конфіденційності персональних даних отриманих із реєстраційної форми, залишеної Покупцем, з метою забезпечення максимального захисту інформації.

3.2. Продавець зобов'язується самостійно забезпечити схоронність авторизованих даних, та не розголошувати їх третім особам. Будь-які зміни особистої інформації, внесені за допомогою авторизованих даних, будуть враховуватися здійсненими особисто Покупцем.
3.3. Продавець не несе відповідальності за розголошення особистих даних Покупця у випадку, якщо таке розголошення сталося з вини самого Покупця.

4. Використання інформації

4.1. Продавець має право використовувати інформацію, отриману в результаті заповнення Покупцем форми замовлення, для забезпечення виконання умов ДОГОВОРУ ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ  між Продавцем і Покупцем, та для внутрішніх цілей без отримання будь-якого погодження Покупця та без виплати винагороди за таке використання.

4.2. Продавець може використовувати особисті дані Покупця з метою розсилки йому повідомлень технічного та адміністративного характеру, новин.

5. Розголошення інформації

5.1. Інформація, зібрана в рамках відвідування Покупцем сайту, не підлягає розголошенню третім особам, окрім випадків, викладених в даній статті.

5.2. Інформація може розголошуватись Продавцем виключно у випадках, передбачених законодавством України.

6. Ключові положення

6.1. Заповнюючи реєстраційну форму замовлення або реєстраційну форму реєстрації на сайті www.novodom.ua Покупець автоматично приймає умови Угоди про конфіденційність.

6.2. Діяльність Продавця здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Будь-які претензії, спори, офіційні звернення Покупця будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.

6.3. Умови даної Угоди можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку, та вступають в законну силу з моменту їх опублікування на сайті www.novodom.ua.