Кошик (0) 0

Ваги підлогові

Сортувати:
Підібрано iз 22

Фільтри

Ціна

Підібрано iз 22

Ваги підлогові потрібні для контролю ваги людини та зважування великих предметів. За своєю суттю це невеликий майданчик, який зчитує силу важкості та відображає її у вигляді ваги. Спосіб відображення може бути у вигляді шкали або цифрового дисплея - він залежить від механізму вимірювання в приладі. Нарівні з іншою побутовою технікою, наприклад, портативними пилососами, такі ваги спрощують рутину. У магазині Novodom ви можете підібрати моделі для підлоги з тих, яким віддають перевагу користувачі по всій Європі. У продажу продукція польського, німецького, швейцарського виробництва та випущені іншими марками ЄС. В Україну з 2011 року продукцію постачає велика оптова компанія ВЕСТЕХ.


Види підлогових ваг

За способом вимірювання ваги поділяються на дві групи:

  1. Механічні. У них за рахунок тиску на платформу розтягується пружина, яка і зміщує стрілку на шкалі і сам циферблат. Точність таких пристроїв не дуже висока – розкид від 0,5 до 1 кг. У зв'язку з цим механічні моделі хоч і продаються, але мають невеликий попит. Вони більше підходять для зважування продуктів на великої ваги та інших предметів.
  2. Електронні. Під тиском вбудована в корпусі чутлива автоматика обчислює вагу та відображає значення на LED-дисплеї. Для таких пристроїв потрібне живлення – невелика батарейка, яку періодично потрібно замінювати. Ці гаджети досить точні: похибка близько 100 г. У нижній частині передбачені силіконові або прогумовані ніжки, що перешкоджають ковзанню гаджета і запобігають пошкодженню покриття для підлоги.

Електронні моделі більш поширені, оскільки вони точніші, займають менше місця та виглядають привабливіше. Ця група ділиться на два підвиди: побутові та діагностичні. Перші розраховані лише на зважування, у деяких моделях можна налаштувати одиниці виміру.

Діагностичні ваги – це розширена версія, яка може аналізувати стан тіла та давати докладні звіти та рекомендації користувачам. Вони працюють у парі з програмою, яка встановлюється на смартфон або планшет і відображає такі дані:

У програмі можна створити профілі для 2-10 користувачів одночасно. Сам вимірювальний пристрій та програма можуть запам'ятовувати останні кілька вимірювань.


Як вибрати підлогові ваги?

Вибір ваг залежить від мети їх використання:

Потрібну модель ви можете замовити в нашому магазині - тут знайдеться товар з потрібним функціоналом і вартістю, що вам підходить.


Купити підлогові ваги з гарантією у Києві

У каталозі магазину Novodom зібрано оригінальну продукцію, сертифіковану за міжнародною системою ISO. Це означає, що вона надійна, розрахована на кілька років експлуатації, екологічно безпечна, практична та зручна. Саме ці особливості і відзначають європейські користувачі у відгуках про продукцію з нашого каталогу. Підібрати пристрій допоможе легка навігація та безкоштовна допомога нашого консультанта, який порадить кілька моделей під ваші вимоги та побажання за ціною.