Кошик (0) 0

Сміттєві баки

Сортувати:
Підібрано 0 iз 15

Фільтри

Ціна

Підібрано 0 iз 15
За Вашим запитом нiчого не знайдено

Проблема зі збиранням та зберіганням сміття виникає часто, особливо у власників приватних домоволодінь, дач, садів та інших ділянок. Не винятком є і мешканці квартир, які виконують ремонтні роботи. Знайомі з такими труднощами власники кафе та інших закладів, де є велика кількість відвідувачів. Вирішенням проблеми стане об'ємний сміттєвий бак, куди можна складати всі відходи для подальшого вивезення.
У магазині Novodom ви можете замовити пластиковий контейнер під сміття необхідного вам обсягу. Вибирайте товари, що виготовлені найкращими європейськими виробниками та розраховані на європейських споживачів. Їх постачанням в Україну займається найбільша оптова компанія ВЕСТЕХ. Всі вони забезпечують безпечне зберігання відходів, перешкоджають розповсюдженню неприємних запахів та розливанню рідких компонентів. Тільки комфорт використання та простота обслуговування.


Види сміттєвих баків

Завдання сміттєвого бака - запобігти розсипанню сміття, його розлітанню при поривах вітру, а також звести до мінімуму неприємні запахи, що виникають при зберіганні відходів. Можливі місця використання залежать від виду ємності, обсягу, наявності додаткових функцій – педалей, коліс та іншого. Враховуючи характеристики, можна виділити такі різновиди баків для сміття:

Матеріалом виготовлення, як правило, служить пластик, оскільки він довговічний, не іржавіє, має меншу вагу, що спрощує обслуговування.


Як вибрати сміттєвий бак?

Вибираючи баки для сміття, враховуйте особливості, які важливі для вашої ситуації. Зверніть увагу на такі властивості:

Великі контейнери краще використовувати на виробництві, де обсяг відходів може бути більшим. Для побутових потреб та закладів достатньо місткості 50-200 літрів.
Іноді раціонально використовувати кілька контейнерів, що дозволить проводити первинне сортування сміття або розділити місця застосування. Один з блоків можна виділити під домашнє сміття - залишки їжі, зламана техніка, що вийшли з ладу, поламані аксесуари для ванної та туалету, або що втратили актуальність та інше. Другий застосовувати для саду та прибудинкової території, гаража чи інших цілей. Щоб не плутати вироби, вибирайте оформлені в різні кольори кришки або різні за об’ємом варіанти.


Купити якісні сміттєві баки у Києві?

Вибрати якісний та достатньо місткий сміттєвий бак ви можете у магазині Novodom. Вам доступний вибір товарів, які вже зарекомендували себе серед європейців як якісні та практичні. Тепер ви можете стати частиною західної культури, підібравши бак для зберігання сміття та забезпечивши порядок та чистоту на прилеглій території.
Каталог магазину зроблений так, щоб ви могли підібрати товар за вартістю, характеристиками, особливостями – це робить вибір простим та швидким. Якщо виникнуть труднощі з підбором — зверніться до менеджера, і він допоможе з вибором, враховуючи ваші побажання щодо ціни, обсягу та інших критеріїв.