Кошик (0) 0

Драбини HAILO

Сортувати:
Підібрано 0 iз 21

Фільтри

Ціна

Підібрано 0 iз 21
За Вашим запитом нiчого не знайдено

Німецька компанія HAILO вже більше 70 років розробляє та випускає товари для полегшення рутинних завдань. Одним з найрозвиненіших напрямків її діяльності є виробництво сходів. У багатьох будинках та квартирах у Німеччині є як міні-сходи HAILO, так і трисекційні довгі моделі. Як і німецькі користувачі, ви можете оцінити стійкість, міцність і практичність сходів HAILO - просто замовте в магазині Novodom модель, що підходить за функціоналом і ціною. Ви отримаєте оригінальну конструкцію, розроблену для європейських споживачів і поставляється в Україну найбільшим оптовиком ВЕСТЕХ. . У каталозі ви побачите варіанти, що зібрали багато позитивних відгуків та пройшли не лише міжнародну сертифікацію ISO, а й ліцензування в Україні.


Особливості сходів HAILO

Асортимент сходів Hailo представлений такими видами: трансформери, телескопічні та трисекційні. Кожен з них має свої особливості:

Підбирайте вироби, що відповідають запланованим сферам застосування.


Як вибрати сходи HAILO?

При виборі моделі врахуйте цілі застосування:

 

Купити оригінальні сходи HAILO у Києві

Щоб зручно та легко було обрізати дерева, робити ремонт, забиратися на горище та виконувати багато іншої роботи на висоті, потрібно просто замовити надійні сходи HAILO. Вибирайте самостійно або скористайтесь допомогою менеджера: він запропонує варіанти, максимально близькі до ваших побажань щодо вартості та функціональних можливостей. На всі вироби передбачена гарантія, що покриває обслуговування та ремонт.