Сушити одяг на вулиці або балконі виходить тільки в суху і теплу погоду, а в інших випадках виручить сушарка для білизни. На ній поміститься набагато більше речей, ніж на батареях, і шкоди тканинам вона точно не завдасть. У магазині Novodom ви підберете сушарку, на якій поміститься навіть велика кількість прання і при цьому вона займе мало місця. У продажу товари, що постачаються в Україну оптовою компанією ВЕСТЕХ, яка є найбільшим постачальником якісної європейської продукції для дому. Ви вибираєте з тих сушок, на які є безліч позитивних відгуків користувачів у Польщі, Німеччині, Швейцарії та інших країнах ЄС.
Види сушок для білизни
Різноманітність сушильних конструкцій дозволяє підібрати модель як для компактної ванної, так і для просторої кімнати. Залежно від місця розташування вони поділяються на такі види:
- Настінні. Це невеликі конструкції консольного типу або з мотузкою, намотаною на пружинний барабан. Зазвичай для сушіння передбачено 4-7 рядів. Можна використовувати із вішалками для одягу, щоб збільшити площу для сушіння. У настінних сушарок ціна нижча, ніж у інших видів.
- Підлогові. Підійдуть для тих, кому потрібно сушити багато і часто, але немає бажання свердлити стіни. Важать мало, компактні та мобільні.
- Стельові. Кріпляться до стелі на зручну для розвішування висоту. Не займають вільне місце на підлозі та стінах. За раз на них можна просушити 15-20 кг речей.
Залежно від конструкції сушки бувають чотирьох типів:
- Стаціонарні. Їх розміри, положення рейок та струн не можна змінити. Часто вони схожі на стелажі або шафи з решітчастими полицями. Підходять для сушіння невеликих речей.
- Розкладні. Складаються за аналогією з дошкою для прасування. Це другі за розмірами сушарки. Більшість моделей розраховано на 27 метрів завдовжки рейок, на які можна вішати одяг та інші речі.
- Консольні. Складаються, як гармошка. Щоб розкласти, достатньо потягнути спеціальну ручку. Зазвичай фіксуються однієї стіни і використовуються для рушників, оскільки розраховані на вагу до 10 кг.
- Каркасні. Найбільші, зроблені у вигляді парасольки, що встановлюється в землю. На них можна повісити одразу декілька прань.
Як вибрати сушарку для білизни?
Вибираючи сушарку, враховуйте її розміри та кількість секцій, матеріал, допустиме навантаження, функціонал та додаткове оснащення:
- Розмір. Відштовхуйтесь від частоти та об'єму прань у вашому будинку, а також від наявності місця під сушіння. Для постільної білизни потрібна модель з більшою висотою, а для дитячої достатньо стаціонарної сушарки.
- Матеріал. Найбільш поширені вироби з нержавіючої сталі, стійкі до корозії та здатні служити 5-10 років. Алюмінієві варіанти легкі та міцні, але не розраховані на велику вагу. Якщо полімерний шар нанесений, вони не іржавіють. Пластикові моделі найбюджетніші та призначені для просушування легких речей у невеликій кількості.
- Допустиме навантаження. Залежить від матеріалу: для пластикових сушок до 5-10 кг, для металевих – від 10 до 25 кг. Підлогові сушарки міцніші за інші види і витримують більшу вагу випраних речей.
- Функціонал та додаткове обладнання. До нього відносяться бічні крила, що збільшують місткість сушіння, колодки для взуття, захист від закривання, тримач для вішалок, кріплення для розміщення у ванні, коліщатка для пересування.
При правильному підборі сушарка прослужить довго і не відправиться у відро для сміття в перші місяці використання.
Купити міцну сушарку для білизни у Києві
Магазин Novodom відкриває можливість замовити такі ж сушарки, якими із задоволенням та комфортом користуються європейські господині та господарі. У нас ви купуєте продукцію, що сертифікована за міжнародною системою контролю якості ISO та пройшла ліцензування в Україні. Всі вироби оригінальні, продаються з гарантією на обслуговування та ремонт.
Якщо ви вагаєтесь з вибором, зверніться до нашого консультанта — його допомога безкоштовна та компетентна. Дзвоніть та замовляйте сушарку, яка підходить вам за функціоналом та ціною!